Naši partneři

Komplexní medicínu nelze dělat bez mezioborové spolupráce. Toto jsou naši hlavní partneři.

Klinické centrum Iscare

Klinické centrum Iscare je špičkovou nemocnicí, která poskytuje kvalitní péči v IVF, imunologii, obezitologii, plastické chirurgii, ortopedii a dalších oborech a jsme velmi rádi, že můžeme pro naši práci využívat jejich moderní ambulance a skvěle vybavené operační sály. Více o Iscare se dozvíte na iscare.cz.

IVF centrum Gynem

S nadstandardně vybavenou gynekologickou a IVF klinikou Gynem v pražských Chabrech nás spojuje dlouholetá spolupráce. Pro Gynem zajišťujeme léčbu neplodných pacientů a v Gynem provádíme bezskalpelové vazektomie a chirurgický odběr spermií. Více o specializované péči v Gynem se dozvíte na gynem.cz.

Centrum Mediol

Centrum Mediol je ordinací sexuologie a andrologie v Olomouci a je špičkou v andrologické péči na Moravě. S Mediol spolupracujeme na specializované chirurgické léčbě pacientů, zejména u výkonů, které jsou na Moravě nedostupné. Více o Mediol se dozvíte na sexuolog.net.

Endokrinologove.cz

Endokrinologická ambulance prof. Václava Hány, který je jedním z našich předních odborníků na nemoci hypofýzy a dalších žláz s vnitřní sekrecí. Pokud andrologický pacient vyžaduje i specializovanou endokrinologickou péči obracíme se na endokrinologove.cz.

Kardio Prague

Zejména pacienti, kteří přicházejí s poruchou erekce, často potřebují preventivní kardiologické vyšetření. Rizikové faktory pro poruchu erekce a onemocnění věnčitých tepen jsou si totiž velmi podobné. Pokud potřebujeme kardiologické vyšetření, obracíme se na Dr. Knota a kardioprague.cz.

Falconik

Falconik je českým dovozcem a distributorem zdravotnických prostředků nejen německé značky Medintim, což jsou nejkvalitnější andrologické pomůcky splňující všechny medicínské certifikace. Produkty Medintim naleznete na falconik.cz.

Dobrá Bylina

Dobrá Bylina je prodejcem produktové řady přírodního doplňku stravy Cannasan. Preparát s patentovanou recepturou, vhodný pro fytoterapii. Unikátní kombinace komplexu kanabinoidů s bylinami, rostlinnými oleji a vlákninou.

Andrologická klinika

Komplexní péče o mužské reprodukční zdraví

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.