Naši partneři

Komplexní medicínu nelze dělat bez mezioborové spolupráce. Toto jsou naši hlavní partneři.

Klinické centrum Iscare

Klinické centrum Iscare je špičkovou nemocnicí, která poskytuje kvalitní péči v IVF, imunologii, obezitologii, plastické chirurgii, ortopedii a dalších oborech a jsme velmi rádi, že můžeme pro naši práci využívat jejich moderní ambulance a skvěle vybavené operační sály. Více o Iscare se dozvíte na iscare.cz.

IVF centrum Gynem

S nadstandardně vybavenou gynekologickou a IVF klinikou Gynem v pražských Chabrech nás spojuje dlouholetá spolupráce. Pro Gynem zajišťujeme léčbu neplodných pacientů a v Gynem provádíme bezskalpelové vazektomie a chirurgický odběr spermií. Více o specializované péči v Gynem se dozvíte na gynem.cz.

Centrum Mediol

Centrum Mediol je ordinací sexuologie a andrologie v Olomouci a je špičkou v andrologické péči na Moravě. S Mediol spolupracujeme na specializované chirurgické léčbě pacientů, zejména u výkonů, které jsou na Moravě nedostupné. Více o Mediol se dozvíte na sexuolog.net.

Endokrinologove.cz

Endokrinologická ambulance prof. Václava Hány, který je jedním z našich předních odborníků na nemoci hypofýzy a dalších žláz s vnitřní sekrecí. Pokud andrologický pacient vyžaduje i specializovanou endokrinologickou péči obracíme se na endokrinologove.cz.

Kardio Prague

Zejména pacienti, kteří přicházejí s poruchou erekce, často potřebují preventivní kardiologické vyšetření. Rizikové faktory pro poruchu erekce a onemocnění věnčitých tepen jsou si totiž velmi podobné. Pokud potřebujeme kardiologické vyšetření, obracíme se na Dr. Knota a kardioprague.cz.

FYZIOklinika

Pacienty, kteří vyžadují odbornou fyzioterapii, případně terapii rázovou vlnou, odesíláme do špičkového centra fyzioterapie a regenerace FYZIOklinika. Bližší informace naleznete na FYZIOklinika.cz.

Gynella

Gynella je výrobcem prémiové intimní kosmetiky pro muže i ženy. Po výkonech na intimních partiích doporučujeme pro bezproblémového hojení UroTiab, produkt na bázi antimikrobiálního stříbra. Tento a další přípravky můžete zakoupit na gynella.com.

Falconik

Falconik je českým dovozcem a distributorem zdravotnických prostředků nejen německé značky Medintim, což jsou nejkvalitnější andrologické pomůcky splňující všechny medicínské certifikace. Produkty Medintim naleznete na falconik.cz.

ErosStar

ErosStar je internetovým i kamenným obchodem, kde lze krom širokého sortimentu erotických pomůcek zakoupit i penilní extendery AndroPenis. Obchod naleznete na adrese erosstar.cz.

Dobrá Bylina

Dobrá Bylina je prodejcem produktové řady přírodního doplňku stravy Cannasan. Preparát s patentovanou recepturou, vhodný pro fytoterapii. Unikátní kombinace komplexu kanabinoidů s bylinami, rostlinnými oleji a vlákninou.

Andrologická klinika

Komplexní péče o mužské reprodukční zdraví

Cookies používáme ke zlepšení fungování našeho webu. Pokračováním prohlížení souhlasíte s jejich používáním.